topbanner

دکوراسیون داخلی

همراه با طراحان بهاران ساختمان قدیمی خود را بازسازی و مقاوم سازی نمایید

topbanner

طراحی ویلا

زیباترین طراحی و اجرای ویلا را در کشور با بهاران تجربه نمایید

انتخاب پرده مناسب برای آشپزخانه با توجه به دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی نیازمند ذوق و علاقه زیادی می باشد تا بتوان از بین این همه تنوع مختلف در طرح و نقشه، ایده هایی نو در اجرا بدست آورد. در هر سبک و طراحی داخلی، عناصر تکمیل کننده گوناگونی وجود دارند.
انتخاب پرده مناسب برای آشپزخانه با توجه به دکوراسیون داخلی


دکوراسیون داخلی خانه ی خود را می توان با انتخاب بهترین پرده ی آشپزخانه اثر بخش تر نمود.

نحوه ی انتخاب بهترین پرده های آشپزخانه بر پایه ی چه اصول و اساسی می باشد؟

انتخاب رنگ پرده های آشپزخانه بر پایه ی چه اصول و قاعده ای است؟

چه گونه دکوراسیون داخلی خانه ی خود را روح ببخشیم؟

آیا جنس پارچه ی انتخابی در زیبایی آن تاثیرگذارمی باشد؟

در همین راستا وب سایت بهاران دکور برای شما عزیزان مقاله ای درباره تاثیر پرده ی آشپزخانه در دکوراسیون داخلی تهیه نموده است  تا پاسخ گوی تمامی سوالات شما عزیزان باشد.

 

دکوراسیون داخلی

همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره ی نحوه ی انجام کار برای بازسازی های ساختمان و غیره.... و اطلاع از قیمت ها و مواد مصرفی مناسب کافیست با مشاوران و تیم حرفه ای بهاران دکور ارتباط برقرار نماید.

شعبه ی غرب

آدرس:

تهران،میدان اتریش،بلوار امیر کبیر ،نبش خیابان گلیار

تلفن:

44759002_021 

ایمیل: Baharan.design@gmail.com 

شعبه شرق

آدرس:

تهران، فلکه اول تهرانپارس،خیابان امیری طائمه ،نرسیده به چهار کیخسروی راه ساختمان گلستان طبقه 4 واحد 113  

 تلفن تماس:

021-77707040

ارتباط با مدیریت:

09124689070

:همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع بیشتر درباره ی محوطه سازی ، بازسازی ساختمان ، طراحی ویلا و محوطه سازی فضای سبز برای فصل های سرد و غیره به بخش مقالات بیشتر مراجعه نمایید.

نحوه انتخاب بهترین پرده آشپزخانه با توجه به اصول دکوراسیون داخلی

همه ی افراد می دانیم که قلب خانه ، آشپزخانه می باشد به دلیل سپری کردن بیشتر ساعات روز در آن سبب می گردد به دنبال راهی برای زیبا سازی آن مکان باشیم به نظر شما برای داشتن آشپزخانه ای با دکوراسیون داخلی زیبا و کار آمد چه کاری و چه تغییراتی باید در آن ایجا کنیم.

به صورت کلی قابل ذکر است که به دلیل گذراندن بیشترین ساعات روز در آشپزخانه و دلگیری و خشته کننده بودن فضا محیط کاملا بی روح می باشد . حال بهاران دکور به شما عزیزان پیشنهاد می کند که پرده ای متاسب با روحیه ی خود و دکوراسیون داخلی  خود تهیه نمایید.

 

دکوراسیون داخلی پذیرایی

بیشتر افراد انتخاب پرده متناسب برای آشپزخانه را یکی از سخت ترین کارها و پیچیده ترین چیزی  می دانند اما باید بدانید که نه تنها کار سختی نیست بلکه آسان ترین کار است.

اصول دکوراسیون داخلی در انتخاب پرده

دانستن نکات و ترفند ها به انتخاب صحیح شما کمک می کند،که این نکات عبارتند از :

  •  اندازه و ارتفاع آشپزخانه
  •  منابع نور (طبیعی و غیر طبیعی)
  • اندازه پنجره
  •  رنگ و سبک مبلمان آشپزخانه شما

 این ها یکسری از خصوصیاتی که وابسته به دکوراسیون داخلی شما می باشد.

بستگی دارد تا بفهمید چه نوع پرده ای مناسب آشپزخانه ی شماست .

 

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی سنتی

حال مهم ترین قسمت انتخاب پرده که دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت می باشد بخش انتخاب رنگ می باشد.

انتخاب رنگ پرده ی آشپزخانه با توجه به اصول دکوراسیون داخلی

 با توجه به توصیه های بهاران دکور اگر آشپزخانه ی شما کوچک و به همراه سقفی کم دارید، هیچگاه نباید به دنبال پرده هایی با درجه رنگی قوی باشید چرا که دلیل این اصل بر این مناسب که این زنگ قوی سبب کوچک تر دیده شدن و جلوگیری از ورود هرگونه نور طبیعی را کاهش می دهد.

گزینه های بهتری نیز وجود برای انتخاب رنگ اما تمامی این ها معیار های شما از خرید و انتخاب پرده بستگی دارد از جمله الگوهای ساده ،رنگ های خنثی و درجه های مختلف می تواند به افزایش جذابیت آشپزخانه کمک کند.

نحوه ی نگه داری پرده ی آشپزخانه

قابل توجه شما عزیزان، حتما در انتخاب پرده دقت کنید چرا که جنس پرده ای که انتخاب می کنید بسیار حائز اهمیت  می باشد زیرا باید پرده ای را برای آشپزخانه انتخاب کنید که قابل شست و شو باشد و به راحتی از بین نرود.

 

دکوراسیون داخلی مدرن

برخی از این پرده ها را می توان در خانه با استفاده از لباس شویی شست اما برخی دیگر نیاز به مراقبت بیشتری دارند و نمی توان آن ها را در خانه شست.

اما به پیشنهاد در طراحان دکوراسیون داخلی بهاران دکور،شما می توانید از پرده های مقاوم در برابر لکه را بخرید که در مدت زمان بیشتری تمیز باقی می ماند و علاوه ر آن می توان آن را با لباس شویی شست و شو دهیم.

 

دکوراسیون داخلی چیست

ایده پردازی برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه

  • خرید پرده پنبه ای شفاف یرای زیبا سازی دکوراسیون داخی

پرده پنبه ای شفاف ، بدون شک یکی از بهترین و امن ترین گزینه ها برای آشپزخانه ها و حمام ها می باشد. هر چند همراه با سبک آشپزخانه ی شما باشد بهتر است.

البته باید بدانید که سادگی آنها احساس مینمالیستی و لمس زیبایی را به شما می شود.

 

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

  • پرده آشپزخانه توری

پرده های توری از نخ یا پارچه ساخته شده اند به دلیل این که نور زیادی را می تواند از روی آن ها عبور کند برای فضاهایی مانند آشپزخانه را اتاق ها گزینه ی بسیار مناسبی می باشد.

برای زیبایی بیشتر در دکوراسیون داخلی خانه ی خود شما می تواند در رنگ از این نوع پارچه را انجام نمایید حتی می توانید از رنگ های پر جنب و جوش نیز استفاده کنید در حالی که آشپزخانه تان همچنان از نور طبیعی بهرمند می شود.

 

دکوراسیون داخلی به انگلیسی

  • الگو های ساده در دکوراسیون داخلی

استفاده از پرده های آشپزخانه با پایه رنگ خنثی (مثل سفید،بژ یا خاکستری) و یک الگوی ساده (چه رنگی خنثی می باشد و چه رنگ دیگری ) یک افزودنی عالی برای اثر بخشی بیشتر در دکوراسیون داخلی شما خواهد شد.

به صورت کلی برای انتخاب صحیح پرده های آشپزخانه با توجه به دکوراسیون داخلی خانه ی شما مطابق با تمامی جنبه هایی که ذکر کردم به خاطر داشته باشد از مسئله ی فضای آشپزخانه گرفته تا اندازه پنجره باید حتما در نظر گرفته شود.

 

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

این مقاله توسط وب سایت بهاران دکور تهیه شده است.

همچنین شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به بخش مقالات بیشتر نیز مراجعه نمیید.